AKTUELNO

URUČENI POKLONI ČLANICAMA IPA RK DOBOJ ZA 8.MART *(FOTO)

Dana 07.03.2016. godine predsjednik Kluba, Nedo Savić, te članovi Anđelko Mitrović i Zlatko Huravik, kao predstavnici IPA RK Doboj, posjetili su članice našeg kluba u Doboju i Modriči i tom prilikom uručili cvijeće i novčani poklon od 30 KM, povodom međunarodnog praznika, Dana žena. Sutradan če biti upriličena i posjeta kolegicama u Šamcu.
Naše kolegice bile su prijatno iznenađene a isto se vidi i u albumu slika koje smo snimili ovim povodom.
Potreba je da naglasimo da, nažalost, imamo mali broj žena, članica Kluba, pa ih ovom prilikom pozivamo da se učlane u naš Klub, a članstvo im donosi pored druženja i određene pogodnosti.
Na kraju, svim ženama čestitamo 8.mart uz najljepše želje.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*